معرفی امکانات سایت (قسمت اول)
نوشته شده توسط ادمین در تاریخ 2018/03/19
دسته بندی : عمومی

امروزه با توجه به فراگیر شدن اینترنت لزوم معرفی کسب و کارها در آن بیش از پیش احساس می شود و شرکت های تجاری نیز از این قائده مستثنی نیستند و برای معرفی خدمات و محصولات خود نیاز به وب سایت با کاربری شرکتی دارند اما بر خلاف وب سایتهای شرکتی که چهارچوب مشخصی دارند وب سایتهای شخصی شامل طیف وسیعی از کاربردها می شوند. گاهی این وب سایتها برای معرفی حرفه ای شما، عرضه سوابقتان، در میان گذاشتن تجارب، عرضه آثار هنری، فرهنگی، علمی، مقالات، تصاویر، فیلم، موسیقی، کسب درآمد و مانند اینها ایجاد می شود.

وبسایتهای شخصی برای معرفی فرد، دیدگاهها، تعقیب اهداف سیاسی، علاقه مندیهای حرفه ای، یا تعقیب هر نوع علاقه مندی شخصی یا اجتماعی فرد یا گروهی از افراد مناسبند. وبلاگ سایت تحلیلی، وبسایت یک استاد دانشگاه، وبسایت یک نامزد انتخاباتی، وبسایت یک نویسنده و بسیاری دیگر از کاربردها را می توان برای یک سایت شخصی تصور کرد.

با توجه به اینکه تعداد کاربران موبایل روز به روز در حال افزایش است لذا می بایست وب سایت شما از طریق تلفن های همراه و ابعاد مختلف صفحه نمایش بخوبی مشاهده شود و متناسب با هر ابعادی ، تغییر شکل دهد . متاسفانه اکثر قالب های قدیمی با همه ی دستگاه ها سازگار نبوده و فقط در کامپیوتر ها نمایش مناسبی دارند اما قالب این سایت واکنش گرا بوده و متناسب با ابعاد صفحه نمایش تغییر می کند.

در قسمت بعدی امکانات این سایت را به شما معرفی می کنیم.


برچسب ها : معرفی امکانات سایت


ارسال دیدگاه برای این پست توسط ادمین غیر فعال شده